Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri 0850 200 0666 TEB Telefon Şubesi

0850 200 0666 TEB Telefon Şubesi

TEB Bankası uzun yıllar önce geliştirmiş olduğu Telefon Şubesi uygulaması ile müşterilerine hızlı, basit ve güvenli bankacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. 0850 200 0666 ile Müşterilerin Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri TEB Telefon Şubesi uygulaması, birçok temel bankacılık işlemlerinin kolayca yapıldığı, şubeye veya ATM’ye gitmeden ve hiç zaman kaybetmeden müşterilere arzu ettikleri hizmeti sunan alternatif bir bankacılık kanalıdır.

TEB Telefon Şubesinin Özellikleri:

365 gün 24 saat ulaşılabilen ve yalnızca üç seçeneği bulunan menüsü ile pratik bankacılık ilkesini savunan, bunun yanında müşterinin arama nedenini tahmin eden teknolojisi ile müşterilerin beklediği bankacılık hizmetini sunan bu yeni nesil bankacılık hizmeti, tüm TEB müşterilerinin hizmetinde.

TEB Sesli İmza:

Parmak izi ve retina gibi benzersiz ayırıcı bir özelliği bulunan insan sesi, bu özelliğiyle en yüksek güvenlik aracı sayılmaktadır.

Müşterilerin Telefon Şubesi’ni aradıklarında yapmak istediği işlemin olarak “Sesli İmza” demeleri yeterlidir. Sesli İmza oluştuktan sonra müşteri temsilcileriyle yapılacak olan bilgi alışverişi veya işlemler için tekrar kişisel bilgiler sorulmayacaktır. Fakat sonraki aramalarda müşteri temsilcisine bağlanırken öncelik müşterinin sesli imzasını doğrulaması istenecektir. Müşteriler oluşturmuş oldukları bu sesli imzayı diledikleri zaman iptal edebilir ve daha sonra yeniden oluşturabilirler.

Müşteriler Telefon şubesini aradıklarında ilk karşılaştıkları bölüm olan Sesli Yönlendirme sayesinde, yapmak istedikleri işlemi birkaç kelime ile söyleyerek ilgili işleme ait menüye kolaylıkla ulaşabileceklerdir.

TEB’de Bir İlk: Pratik IVR!

Pratik IVR sayesinde müşteriler, TEB’de kayıtlı olan telefon numaralarından son 3 ay içinde çağrı merkezini arayarak yapılan işlemleri Favori Menü olarak ayarlayıp, aramalarda öncelikle bu menü dinleyebilirler. Böylece Sesli Yanıt Sistemi’nde yer alan tüm menüyü dinlemeye gerek kalmadan, sadece favori menüsünü dinleyebilir, daha hızlı ve kolay işlem yapabilirler.

TEB Telefon Şubesinde Yapılabilen İşlemler:

  1. Bankacılık işlemleri,
  2. Yatırım işlemleri,
  3. Krediler,
  4. Kredi kartı işlemleri,
  5. Şifre işlemleri,
  6. Güvenlik ayarları,
  7. İnternet şubesi destek hattı,
  8. Bankacılık ürün ve hizmetler hakkında bilgi alma,
  9. Kayıp , çalıntı kart bildirimleri, şüpheli işlemler ihbarı
  10. Müşteri numarası öğrenme, müşteri bilgileri sorgulama.

Müşteriler Türkiye’nin her yerinden ve KKTC’den sabit hatlardan ve tüm cep telefonu operatörlerinden alan kodu eklemeden 0850 200 0 666 numaralı Telefon Şubesini arayabilirler. Yurtiçinde yapılacak aramalarda şehir içi konuşma ücret yansıtılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz