Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri 0850 220 50 00 Ziraat Katılım Bankası Müşteri İletişim Merkezi

0850 220 50 00 Ziraat Katılım Bankası Müşteri İletişim Merkezi

Ziraat Katılım Bankası’nın müşterilerin ihtiyaçlarını daha hızlı, etkin ve güvenli bir şekilde sağlayabilmek için geliştirmiş olduğu “Müşteri İletişim Merkezi” diğer bankacılık kanallarına alternatif fakat en az onlar kadar gelişmiş, hızlı, basit ve yüksek güvenlik sistemine sahip bir uygulamadır.

Bu sistemde müşteriler 7 gün 24 saat boyunca ulaşıp, şubede gerçekleştirilen her türlü temel bankacılık işlemlerini bir telefonla, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan kolayca gerçekleştirebiliyorlar. Müşterilerin aradıkları anda T.C kimlik numarası, kartı numarası, müşteri numarası veya kart numarası gibi alternatiflerden birini giriş aşamasında tuşlamaları istenecektir. Daha sonra müşteriler ister Sesli Yanıt Sistemi’nden, isterlerse müşteri temsilcisine bağlanarak ihtiyacı olan tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Türkiye’nin her yerinden 0850 220 50 00 numarası ile ulaşılabilen Ziraat Katılım Bankası Müşteri İletişim Merkezi, müşterilerine verdiği hizmetin sürekli artırılan memnuniyet oranı ile bankanın en fazla kullanılan bankacılık uygulamalarından biri olmuştur.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri İletişim Merkezi ile Yapılabilecek İşlemler:

  1. Kart işlemleri,
  2. Yatırım işlemleri,
  3. Döviz işlemleri,
  4. Hesap işlemleri,
  5. Şifre işlemleri,
  6. Banka ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alma,
  7. Para transferleri,
  8. Ödemeler,
  9. İnternet Bankacılığı işlemleri,
  10. Güncel kur , faiz ve oranlar hakkında bilgi alma

Ziraat Katılım Bankası Müşteri İletişim Merkezi’ne Nasıl Başvurulur?

Müşterilerin Müşteri İletişim Merkezi’nde sunulan hizmet ve işlemlerden faydalanabilmeleri için Ziraat Katılım Bankası nezdinde açılmış olan en az bir adet özel cari hesapları (vadeli veya vadesiz TL Hesapları) olması gerekmektedir. Bu hesap açıldığı sırada müşterinin imzalamış olduğu “Genel Bankacılık Sözleşmesi” ile birlikte müşteri, “Müşteri İletişim Merkezinden” de hizmet almaya hak kazanmış olur.

Ziraat Katılım Bankası müşterileri, Müşteri İletişim Merkezini aradıktan sonra sadece Türkçe veya İngilizce değil, toplam 3 farklı dilde hizmet alabilirler. (Türkçe, İngilizce ve Arapça)

Arapça dil seçeneği için  telefonun tuşlarından 8, İngilizce için ise 9 tuşlandıktan sonra ilgili menüye erişim sağlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz