Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı

0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı

QNB Finansbank’ın uzun zaman önce geliştirip müşterilerine sunduğu Telefon Bankacılığı uygulaması, uzun süredir müşterilerinin en fazla ve en sık kullandığı bankacılık kanallarından biri olmuştur. Son teknolojinin kullanıldığı bu yeni nesil kolay bankacılık uygulaması ile müşteriler, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan tüm temel bankacılık işlemlerini şubeye veya ATM’ye gitmeden, zaman kaybetmeden hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

QNB Finansbank Sesli Yanıt Sistemi:

365 gün 24 saat kullanıma hazır durumda olan ve Türkiyenin her yerinden 0850 222 0 900 numarası ile ulaşılabilen Telefon Bankacılığı müşterilere birçok özel avantajlar sunmaktadır. Bu numara ile Telefon Bankacılığına ulaşıldığında sesli yanıt sistemi veya müşteri hizmetleri aracılığı ile birçok bankacılık işlemi güvenli, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

QNB Finansbank’ın sürekli geliştirdiği Sesli Yanıt Sistemi, banka nezdinde kayıtlı cep telefonu numarası ile arayan müşteriyi tanıyarak ve arama sebebini tahmin ederek, müşterinin kullandığı ürün ve ihtiyacı olabilecek çözüm ve hatırlatmaları içeren özel bir menü ile karşılaşmaktadırlar. Bu menü sayesinde müşterilerin çok daha hızlı ve pratik bir şekilde hizmet almaları mümkün hale gelmiştir.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığına Nasıl Başvurulur?

Daha önceden QNB Finansbank müşterisi olmayan kişiler herhangi bir QNB Finansbank şubesine giderek gerekli başvurularını yapabilir, kendilerine verilecek form ve şifre ile Telefon Bankacılığı uygulamasını kullanabilirler.

QNB Finansbank Sesli Yanıt Sistemi ile Yapılabilecek İşlemler:

 1. Bankacılık işlemleri,
 2. Şifre işlemleri,
 3. Döviz işlemleri,
 4. Yatırım işlemleri,
 5. Hesap işlemleri,
 6. Vergi ödeme,
 7. Para transferleri,
 8. Ödemeler,
 9. Otomatik fatura talimatı verme,
 10. İnternet bankacılığı destek hizmetleri,
 11. Kredi kullanımı,
 12. Kart başvurusu yapma,
 13. Bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alma,
 14. Kart işlemleri,
 15. Kur, faiz ve oranlar hakkında bilgi alma,
 16. Hisse senedi işlemleri.

QNB Finansbank’ın yalnızca bireysel müşterileri için değil, KOBİ’ler için de 7 gün 24 saat çalışan bir telefon bankacılığı hattı bulunmaktadır. Bu hatta ise 0850 222 1 900 numarasından ulaşılabilir.

QNB Finansbank’ın esnaf ve KOBİ müşterilerine hizmet vermek için oluşturduğu bu hat, ticari müşterilere de aynı hız, rahatlık, güvenlik ve kolaylığı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz