Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri 0850 222 0800 Denizbank Telefon Bankacılığı

0850 222 0800 Denizbank Telefon Bankacılığı

Denizbank’ın müşterilerinin tüm bankacılık işlemlerinin kolay ve hızlı bir şekilde çözülmesine yönelik olarak geliştirdiği alternatif bankacılık kanalı olan Telefon Bankacılığı, müşterilerin temel bankacılık işlemlerini zahmetsiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştiren en popüler bankacılık uygulamalarından biri haline geldi. Müşterilerin 444 0 800 ve 0850 222 0 800 (yurtiçi ve yurtdışından) numaralarını tuşlayarak ulaşabildiği Telefon Bankacılığı’nda kullanıcılar kredi kartı başvurusundan, hesap işlemlerine, kayıp çalıntı kart bildirimlerinden şifre işlemlerine kadar, birbirinden farklı birçok işlemi bir telefonla gerçekleştirebiliyorlar.

 Denizbank Telefon Bankacılığı – Sesli Yanıt Sisteminde Yapılabilecek İşlemler

 Sesli Yanıt Sisteminde yapılan en son yenilikler sayesinde sistem, müşteriyi tanıyor, ürünlerini bilerek, kişiye özel hatırlatma ve çözümler ile müşterinin arama nedenini tahmin ederek zamandan tasarruf sağlıyor. Bununla birlikte aşağıdaki işlemleri de müşteriye hızlı ve basit yöntemlerle sunuyor:

 1. Kredi kartı güncel limit, borç ve ekstre sorgulama,
 2. Kayıt – çalıntı kart bildirimleri, şüpheli işlem ihbarı,
 3. Hesap bilgileri,
 4. Bankacılık ve Hisse senedi işlemleri,
 5. Şifre ve başvuru işlemleri,
 6. Denizbank Seyahat işlemleri,
 7. Fastpay, Dijital Deniz ve internet destek işlemleri.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Yapılabilecek İşlemler

 Hesap işlemleri,

 1. Yatırım işlemleri,
 2. Para transferi,
 3. Vergi ve cezalar,
 4. Kart işlemleri,
 5. Hisse senedi işlemleri,
 6. Fatura ve ödemeler,
 7. Krediler, başvurular,
 8. İnternet bankacılığı işlemleri

Denizbank Telefon Bankacılığına Nasıl Başvurulur?

Halihazırda Denizbank müşterisi olan kişilerin Telefon Bankacılığını kullanmak için herhangi bir prosedür veya evrak, başvuru işlemlerine gerek yoktur. Bu kullanıcılar cep telefonlarının banka sisteminde kayıtlı olması ile, aradıkları anda yalnızca kart şifrelerini tuşladıktan sonra, direkt olarak işlem yapmaya başlayabilirler. Denizbank müşterisi olmayanların ise en yakın Denizbank şubesinden yardım alarak ilgili başvuruları yapmaları gerekmektedir.

Sesli İmza Nasıl Oluşturulur?

Bu sistemde müşteriler şifre yerine kendi seslerini kullanarak işlemlerini daha güvenli bir şekilde tamamlayabiliyorlar.

Sesli imza kullanabilmek için sistemde belirtilmiş olan cümleyi üç kez tekrar ettikten sonra ses kaydı oluşturulmuş olacaktır. Daha sonraki aramalarda ise artık bu sesli imza kullanılabilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz