Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Adana Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Adana Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerinden olan Adana, uzun süredir doğalgaz kullanmaktadır. Kentin gelişmiş yapısı, bu hizmetin diğer illere göre buraya daha erken gelmesinde etkili olmuştur. Ülkemizin en önemli enerji şirketlerinden birisi olan Aksa tarafından verilen hizmet sebebiyle insanlar, bu önemli imkandan yararlanmaktadır. Bu imkan, insanların yaşamlarını daha kolay bir hale getirdiği gibi, farklı kolaylıklar da sağlamaktadır. Bundan dolayı Adana Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetlerin önemi çok büyüktür.

Şirketin Çukurova bölgesindeki faaliyetleri kapsamında Adana’ya hizmet verilmektedir. Kentte bulunanlar, bu hizmeti son derece dikkatli kullanmalıdır. Çünkü yapılacak ufak bir ihmal dahi, çok ciddi sonuçlara neden olabilir. İnsanlar, bunun bilincinde olarak hareket etmeli ve gaz kaçaklarında Adana Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden ilgililere ulaşarak gerekli bilgiyi vermeli ve yardım istemelidir.

Adana Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Adana Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, doğalgaz kaçakları için 7/24 hizmet vermektedir. İnsanlar, kaçaklarla karşılaşması durumunda hızlı bir şekilde aşağıda belirtilen numaraları aramalıdır ve asla zaman kaybetmemelidir.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz