Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Adana Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Adana Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en gelişmiş illerinden birisi olan Adana’daki elektrik tüketimi oldukça fazladır. Bunun en önemli nedenleri arasında kent nüfusu ve sanayinin gelişmiş olması gösterilmektedir. Ayrıca yaz aylarının aşırı sıcak olması, insanların klimalara yüklenmesine neden olur ki, bu da tüketimi arttırır. Kısacası elektriğin burası için önemi çok fazladır denilebilir. Geçmiş yıllarda Adana’daki elektrik dağıtım hizmetleri devlet tarafından verilirken, günümüzde ise özel bir şirket tarafından bu hizmet verilmektedir. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da Toroslar EDAŞ adıyla bilinen söz konusu şirket, 2013 yılından itibaren bu hizmeti vermeye başladı. Adana başta olmak üzere bölgedeki diğer kentlere de hizmet veren şirketin hizmet kalitesinin her geçen gün biraz daha arttığı söylenebilir.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. için elektriğin sürekli verilmesi çok önemlidir. Bundan dolayı olası sorunları giderme adına sürekli farklı önlemler alınmaktadır. Bunun dışında kesintilere müdahale eden ekipler de hazır bekletilmektedir. Adana Toroslar Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası kullanılarak insanların bu kesintileri bildirmesi, hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir.

Adana Toroslar Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Adana Toroslar Elektrik Dağıtım ihbar hattı, şirketin sorunlardan daha hızlı haberdar olmasını sağlamaktadır. Bu hatta şu numaralardan erişim sağlanabilir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372
  • Mail: musteriiliskileri@enerjisa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz