Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Adıyaman Akedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Adıyaman Akedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Adıyaman’ın elektrik ihtiyacı, bölgede yer alan hidroelektrik santrallerinden elde edilen elektrik ile giderilmektedir. Söz konusu santrallerden elde edilen elektrik, Akedaş tarafından kente getirilmektedir. Bu bakımdan, şirketin kent için büyük öneme sahip olduğu söylenebilir.

Santrallerden elde edilen elektriğin dağıtımı daha önce devlet tarafından yapılırken, 2011 yılında yapılan özelleştirmeyle birlikte o tarihten itibaren bu görevi söz konusu şirket üstlenmeye başlamıştır. Şirket tarafından verilen hizmette bazen farklı nedenlerden dolayı aksamalar meydana gelebilir. Hem bu aksamaları bildirmek, hem de farklı konularda bilgi almak için Adıyaman Akedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası kullanılabilir.

Adıyaman Akedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik hatları, canlı birer organizmaya benzetilebilir. Hat üzerinde sürekli elektrik olması, bazen farklı sorunlara neden olabiliyor. Ayrıca hava koşulları ve insan faktörü de eklendiği zaman kesintilerin kaçınılmaz olduğu söylenebilir. Bu tür kesintiler için insanların, kısa sürede ihbarda bulunması gerekiyor. Adıyaman Akedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu iletişim kanallarından oluşmaktadır:

  • Telefon: 0 416 216 46 85
  • Dahili No: 5619
  • Faks: 0 416 216 36 07

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz