Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Adıyaman Akedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Adıyaman Akedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin önemli kentlerinden olan Adıyaman’a elektrik hizmetini Akedaş vermektedir. Bölgede oldukça etkin olan şirketten hizmet alıyorsanız, faturalarınızı ödemek ya da fatura sorgulaması yapmak için şirket tarafından sunulan yöntemleri kullanabilirsiniz. Bunun için şirketin resmi web sitesine girmeniz yeterli olacaktır.

Akedaş tarafından hazırlanan https://www.akedas.com.tr/ adresine giriş yaptığınız zaman sağ üst köşedeki Online İşlemler bölümünü göreceksiniz. Buradaki bölüme giriş yaptıktan sonra karşınıza sisteme giriş yapacağınız bölümler gelecektir. Öncelikle kayıt olmalı ve daha sonra kayıt esnasında aldığınız şifre ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Sisteme giriş yaptıktan sonra ise buradan istenen fatura/abone numarasını girerek kredi ya da banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Güvenlik için bilgilerinizi farklı birisiyle paylaşmamaya özen gösterin.

Akedaş, insanlar için farklı bir fatura ödeme yöntemi daha sağlamaktadır. Bu yöntem ise telefon üzerinden yapılmakta ve insanlar 444 46 02 numaralı telefona arayarak faturalarını ödeyebilmektedir. Adıyamanlılar için bunlar çok önemli imkanlardır. Fakat işlemin sorunsuz olması için yanınızda bir fatura örneği bulundurmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz