Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Afyon Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Afyon Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Afyon, konumu itibariyle hem tarımın, hem de sanayinin gelişmiş olduğu kentlerden birisidir. Kent içinde yaşayan nüfus da dikkate alındığında elektriğin büyük önem taşıdığını söylemek yanlış olmaz. Geçmişte devlet tarafından verilen elektrik dağıtımı, 2010 yılı itibariyle özel sektöre geçmiş ve bu önemli göre Oedaş üstlenmiştir. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler sayesinde insanlar, sorunsuz bir şekilde elektriği kullanmaya devam etmiştir.

Afyon ve civar illerde hizmet veren şirket, insanların bu alanda yaşadığı sorunları oldukça etkili bir şekilde çözmektedir. Sorun denildiği zaman insanların aklına ilk olarak elektrik kesintileri gelmektedir. Bu kesintilerin hızlı bir şekilde çözülmesi için Afyon Oedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası kullanılabilir. Bahse konu numara üzerinden yapılacak bildirimler, ilgili ekiplerin soruna çok daha hızlı bir şekilde müdahale etmesi anlamına gelir.

Afyon Oedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Afyon Oedaş elektrik dağıtım ihbar hattı, sadece elektrik kesintilerinin giderilmesi için değil, farklı sorunların çözülmesi için de kullanılmaktadır. Buradan her türlü bildirim yapılabilir. Bu numaralar:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 0 222 211 60 00
  • 0 272 214 06 51 – 52 – 53 – 54 – 55

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz