Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İnsanların yaşam kalitesini direkt olarak etkileyen doğalgaz, farklı dağıtım şirketleri tarafından hanelere taşınmaktadır. Bu şirketlerden birisi de AGDAŞ (Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.) olup, uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. İlk olarak faaliyetlerine 1993 yılında başlayan şirket, özellikle özelleştirme sonrasında hızlı bir gelişim süreci geçirmiştir. Günümüzde dağıtım noktasında çok önemli işlevi olan şirketlerden birisidir.

AGDAŞ tarafından verilen hizmetler hanelerin dışında sanayi kuruluşlarını da direkt olarak ilgilendirmektedir. Bilindiği gibi doğalgaz evlerin ısınması ve mutfakta kullanıldığı gibi sanayi kuruluşlarında da yoğun olarak farklı amaçlar için kullanılır. Söz konusu durum, zaman içinde bir takım sorunlara neden olabilir. Doğalgazın zehirli olması nedeniyle bu sorunlar hayati derecede önemlidir. İnsanların acilen AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden bildirimde bulunması gerekir.

AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım İhbar Hattı

AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım ihbar hattı, 7/24 hizmet vermekte ve insanlar bu hat üzerinden doğalgaz kaçağı başta olmak üzere farklı sorunları şirkete hızlı bir şekilde bildirebilir. Bu aşamadan sonra ise ilgili ekipler olaya müdahale etmektedir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 54 99
  • Telefon: 0 (264) 888 2 888
  • Faks: 0 (264) 274 09 38 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz