Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ağrı Aras Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ağrı Aras Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan kentlerden birisi olan Ağrı, yüzölçümü olarak oldukça büyüktür. Kentteki hanelere, işyerlerine ve sanayi kuruluşlarına elektrik, Aras Elektrik Dağıtım tarafından sağlanmaktadır. Şirket, kente 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Daha önceki dönemlerde söz konusu hizmet devlet tarafından verilmekteydi.

Aras Elektrik Dağıtım, yeni bir şirket olmasına karşın insanların bu noktadaki ihtiyaçlarını genel olarak karşıladığı söylenebilir. Fakat zaman zaman farklı nedenlerden dolayı elektrik hatları üzerinde bir takım sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunlar da hızlı bir şekilde şirket tarafından giderilmekte ve insanların kesintisiz bir şekilde hizmet almaya devam etmesi sağlanmaktadır. Sorunların şirkete bildirilmesi için Ağrı Aras Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası kullanılmalıdır.

Ağrı Aras Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik dağıtımını yapan altyapıda zaman için bir takım sorunlar meydana gelebilir. Bunların hızlı bir şekilde şirkete bildirilmesi, sorunları hızlı çözülmesini sağlar. Bundan dolayı insanlar bildirimler için Ağrı Aras Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinde bulunan numaraları kullanabilir. Bu numaralar şunlardır:

  • Telefon: 0 850 200 5051
  • Faks: +90 (472) 215 32 75
  • E-mail: info@arasepas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz