Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ağrı Aras Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ağrı Aras Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından hizmet verilen illerden birisi olan Ağrı, elektrik faturalarını ödeme ya da fatura sorgulama konusunda farklı alternatiflere sahiptir. Bilindiği gibi faturaların ödemesi için genellikle banka ya da PTT şubeleri tercih edilir. Fakat Aras Elektrik, bu konuda insanlara ciddi bir kolaylık sağlamış ve bu işlemin internet üzerinden yapılmasına imkan vermiştir. Yani oturduğunuz yerde çok rahat bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Elektrik faturası ödeyebilmek için öncelikle şirketin web sitesine girmeniz gerekiyor. Bunun için https://www.arasepas.com/online adresinin kullanabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise istenen bilgilerin sisteme girilerek kayıt olunması gerekiyor. Kayıt olduktan sonra fatura üzerindeki bilgiler girilerek banka kartı ya da kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Söz konusu işlem son derece kolaydır.

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. insanların fatura tutarlarını ve ödenmemiş faturalarını görmesi için de bir sistem kurdu. Fatura sorgulama adı verilen söz konusu sistemi kullanmak için https://www.arasepas.com/faturasorgulama adresine giriş yapın. Bu adres üzerinden istenen bilgileri girerek, Ağrı’daki elektrik faturalarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz