Ana Sayfa Finans Akbank Emekli Maaşı Promosyonu Nedir?

Akbank Emekli Maaşı Promosyonu Nedir?

Geçtiğimiz ay itibari ile emekli maaşları için promosyonlar alınmaya başlandı. Bankalar ile yapabileceğiniz sözleşmeler sonucunda çeşitli promosyonlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sözleşmenin yapılma amacı emekli maaşınızı çekebileceğiniz bankayı belirlemek. Bankanız ile yapacağınız sözleşme 3 yılı kapsamaktadır. Dilerseniz 3 yılın sonunda bankanızı tekrar değiştirebilirsiniz.

Emekli maaşındaki bu değişim şartları ile bankalar bir rekabet içerisine girdi. Bankalar, emekli vatandaşları bankalarına çekebilmek amacıyla çeşitli tutarlarda promosyonlar sunmaktadır. Durum böyle olunca kullanıcılar birçok soru işareti ile baş başa kaldı. Kimler emekli promosyonundan yararlanabilir? Promosyon Nasıl Alınır? Gibi birçok sorunun cevabını bulmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kimler Emekli Maaşı Promosyonunu Alabilir?

Emekli promosyonlarının bu yıl ikincisi verilmektedir.  3 yıl önce sözleşme tarihinize göre tekrar başvuruda bulunabilir ve bunun sonucunda promosyon alma şansı yakalayabilirsiniz. 

Emekli maaşı almakta olan bütün vatandaşlar emekli promosyonu alabilmektedir. Yapmanız gereken tek şey maaşınızı alacağınız bankayı seçmek ve başvuruda bulunmaktır. Alacağınız promosyon banka seçiminize göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla banka değiştirmek istiyorsanız, bankaların promosyon şartlarını gözden geçirmenizi öneririz. 

Ayrıca emekli promosyonu alabilmek için illa emekli olan kişi olmak zorunda değilsiniz. Eşinden yada anne/ babasından emekli maaşı almakta olan dul ya da yetim bireyler emekli promosyonu başvurusunda bulunabilmektedir. 

Akbank Emekli Maaşı Promosyonu Ne Kadar? 

Akbank köklü geçmişi ve kullanıcıya sunduğu birçok fırsat ile oldukça ön plana çıkan bir bankadır. Bankalar arasında olan emekli promosyonu yarışından da geri kalmamaktadır.  Sunduğu çeşitli imkanlar ile birçok emeklinin tercih ettiği banka haline gelmiştir. 

Promosyon seçenekleri de oldukça dikkat çekici. 1500 TL’ye kadar olan emekli maaşlarında 500 TL promosyon sunmaktadır. 1500-2500 TL arasında maaş alanlar için 625 TL, 2500 TL’nin üzerindeki maaşlar içinse 750 TL promosyon verilmektedir. 

Öte yandan emekliye sunduğu daha birçok seçenek ile dikkat çekmektedir.  Emekliler her ay maaşının 500 TL’sini kartı ile harcarsa her ay 25 TL, 1 yıl içerisinde 250 TL chip-para kazanabilmektedir. Ayrıca fatura talimatlarınız içinde her ay hesabınıza para yatırılmaktadır. 1 fatura için 15 TL, 3 fatura için 50 TL, 6 ve daha fazlası için 100 TL chip-para kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz