Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Akbank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanmak

Akbank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanmak

Akbank, 1948 yılında Adana ve Kayseri çevresindeki pamuk yetiştiricilerine finansman sağlamak amacıyla Sabancı Holding tarafından kurulan özel bir bankadır. Yarım asırdan fazla süredir yürüttüğü hizmetlerle hatırı sayılır bir müşteri kitlesine ulaşan Akbank, müşterilerine avantajlı imkanlar sunmaktadır. Özellikle bankaların en büyük sıkıntı yaşadığı müşteri temsilcisi sisteminde kendini geliştiren Akbank, müşterilerinin sıra beklemeksizin zaman kaybetmeden müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilmesine imkan veriyor.

Akbank Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Akbank, müşteri temsilcisine 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralı telefonları arayarak bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcinize ulaşabilmek için izlemeniz gereken yollar, Akbank müşterisi olup olmamanıza göre farklılık göstermektedir. Ayrıca yurtdışında bulunan Akbank müşterileri de, çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirler.

Akbank’ın milyonlara ulaşan müşteri kitlesinin varlığını düşündüğümüzde, müşteri temsilcisi sizin için biraz zaman kaybı olabilir. Bu nedenle Akbank internet bankacılığı yahut cep bankacılığını kullanarak daha hızlı çözümler üretebilirsiniz.

Akbank Müşteri Temsilcine Nasıl Bağlanılır

Akbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için 2 farklı yöntem bulunmaktadır.

Birinci Yöntem

  • İlk olarak 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralarından birini arayınız.
  • Çağrı merkezine çağrınız düştükten sonra Ses Tanıma Sistemi açılacaktır, bu ekranda “2” tuşuna basın. Ardından açılan ekrana TC kimlik numaranızı girin.
  • TC kimlik numaranız banka tarafından tanındıktan sonra sizden kullandığınız kartın son 4 hanesini isteyecektir. Bu numarayı girdikten sonra açılan ekranda kartınıza ait şifrenizi girin.
  • Bu işlemlerin ardından “0” tuşuna basarak Akbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz.

İkinci Yöntem

Akbank sistemine kayıtlı bir sesiniz var ise; ses kayıt sistemini kullanarak “Kampanyalar” dediğinizde sizi doğrudan müşteri temsilcisine bağlayacaktır. Eğer ses kayıt sistemini kullanmıyorsanız aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanın.

  • Müşteri temsilcisini aradıktan sonra “2” tuşuna basın. Ardından tekrar “2” tuşuna basın.
  • Müşteri temsilcisine bağlanmak için son olarak “0” tuşuna basın ve müşteri hizmetlerine bağlanmak için belli bir süre bekleyin.

Bu yöntemleri kullanarak herkes müşteri temsilcisine bağlanabilir. Ancak Akbank müşterisi olmayan kimseler, müşteri temsilcilerinden ancak son kampanyalar ve kredi başvuruları konusunda bilgi alabilirler.

Akbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için kullanmanız gereken tuş kombinasyonları zamanla güncellenmektedir, bu güncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz