Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Akdeniz Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Akdeniz Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Akdeniz Bölgesindeki konutlara, işyerlerine ve sanayi kuruluşlarına elektrik dağıtımını Akdeniz Elektrik Dağıtım şirketi yapmaktadır. Bölgenin önemli bir bölümüne hizmet veren şirket, insanların bu alanda yaşamış oldukları sorunlara da olabildiğince hızlı müdahale etmekte ve sorunların çözülmesini sağlamaktadır. Elektrik hizmetleri ile ilgili sorun yaşayan insanların buraya ulaşmak için farklı seçenekleri vardır, fakat genellikle telefon üzerinden şirkete ulaşıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Akdeniz Elektrik Dağıtım Genel Merkez İhbar Hattı

Elektrik hatları, özellikle şehrin dış bölgelerinde açıktan gitmektedir. Bu durum, zaman için bazı sorunların yaşanmasına neden olmakta ve insanların elektrik hizmeti almasında bazı sorunlar yaşanmaktadır. Bu aşamada insanların hızlı bir şekilde Akdeniz Elektrik Dağıtım Genel Merkezine ulaşması gerekiyor. Bunun için şu numaranın aranması yeteri olacaktır:

Telefon: 0 242 339 55 55
Faks: 0 242 339 55 82
E-posta: kurumsaliletisim@akdenizedas.com.tr

Telefonun dışındaki iletişim kanalları da kullanılabilir, fakat bunların yeterince hızlı cevaplanmadığının bilinmesi gerekiyor. Telefonlar üzerinden ulaşıldığında, anında cevap alınmakta ve gerekli ihbar yapılarak, hat üzerindeki sorunun giderilmesi için çalışmalar başlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz