Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Akedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Akedaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Türkiye’deki pek çok ile hizmet veren Akedaş, insanların faturalarını ödeme konusunda da ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Eğer siz de Akedaş üzerinden hizmet alıyorsanız, oturduğunuz yerden elektrik faturanızı ödeyebilir ya da sorgulayabilirsiniz.

Bilindiği gibi günümüzde internet teknolojisi oldukça gelişmiş durumdadır. Şirket bu teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmakta ve size farklı avantajlar sunmaktadır. Bahse konu avantajların ilki, direkt internet sitesi üzerinden verilmektedir. Eğer faturanızı ödemek ya da sorgulamak istiyorsanız, öncelikle https://www.akedas.com.tr/ adresine giriş yapın. Buraya girdikten sonra sağ üst köşedeki Online işlemler bölümü üzerinden faturanızı ödeyebilirsiniz. Burada işlem yapabilmek için önce kayıt olmanız gerektiğini unutmayın.

Akedaş tarafından sunulan bir diğer seçenek ise telefon üzerinden fatura ödemesi yapmaktır. Bunun için 444 46 02 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezindeki görevli tarafından istenen fatura bilgilerini verdiğinizde, kredi ya da banka kartı ile işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen işlemleri sorunsuz bir şekilde yapabilmek için faturanız mutlaka yanınızda bulunsun. Faturanız yanınızda olmadığında, istenen bilgileri veremeyecek ve gerekli işlemi yapamayacaksınız. Ayrıca fatura sorgulama için ayrı bir bölüm bulamazsanız, ödeme yapıyor gibi sisteme girin ve borcunuzu öğrenin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz