Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Akedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Akedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizdeki elektrik dağıtımı uzun bir süre devlet tarafından yapıldıktan sonra 2011 yılında özelleştirme yoluna gidilmiştir. Böylece dağıtımlar özel şirketler tarafından yapılmaya başlamıştır. Kahramanmaraş ve Adıyaman’a dağıtım yapma hakkını ise Akedaş kazanmış olup, 2011 yılından beri şirket tarafından bölgeye hizmet verilmektedir.

Akedaş’ın toplamda 700.000’den fazla abonesi bulunmakta ve bu yönüyle bölgedeki insanlar için çok önemli bir rol oynadığını söylemek yanlış olmaz. Şirket tarafından yapılan dağıtımda, zaman içinde farklı nedenlerden dolayı arızalar yaşanabilmektedir. Bu arızalar bazen lokal bazda olurken, bazen ise genel olabilir. Bu tür sorunlara şirket bünyesinde görev yapan ekipler hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Akedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden insanlar ihbarda bulunabilir ve elektrik arızalarını bildirebilir.

Akedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Meydana gelen elektrik arızalarının hızlı bir şekilde giderilmesi için insanların bunları bildirmesi gerekiyor. Bunun için Akedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı kullanılmalıdır. Söz konusu hatta ait iletişim kanalları şu şekildedir:

  • Telefon: 0 344 221 35 10
  • Müşteri Temsilcisi: 186
  • FAX: 0 344 221 35 40

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz