Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Akmercan Artvin Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Akmercan Artvin Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Karadeniz Bölgesinin doğası ile dikkat çeken kentlerinden birisi olan Artvin, insanların ilgi gösterdiği kentlerden birisidir. Akmercan Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler sebebiyle insanların rahat bir yaşam sürdüğü kentin doğası, bu hizmet sayesinde geçmişe göre daha temiz olmaktadır.

Doğalgaz bilindiği gibi insanların yaşam kalitesini yukarı taşıyan hizmetlerden birisidir. Söz konusu hizmet sayesinde insanlar geçmişe göre daha ucuza ısınma imkanı yakalamaktadır. Bunun haricinde ise mutfak ve banyo kullanımında da bu madde oldukça etkilidir. Ayrıca yaşanacak olan bazı sorunlar, şirket tarafından kurulan Akmercan Artvin Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı sayesinde kısa sürede giderilmektedir.

Akmercan Artvin Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Akmercan Artvin Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı, Artvinlilerin yaşadıkları gaz kaçağı sorununda direkt olarak araması gereken bir yerdir. Bilindiği gibi doğalgaz aynı zamanda zehirli bir maddedir. Bundan dolayı olası kaçaklara direkt olarak uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekiyor. Bu alanda uzman olmayan kişilerin müdahalesi, çok ciddi sorunlara neden olacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 0850 205 0 187
  • Telefon: 0 (466) 212 5 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz