Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Akmercan Hakkari-Şırnak Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Akmercan Hakkari-Şırnak Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Doğu Anadolu Bölgesinin en uzak noktalarından olan Hakkari ve Şırnak illeri, yakın zamanda doğalgaz hizmeti ile tanıştı. Buradaki hizmet, ülkemizdeki farklı kentlere doğalgaz taşıyan Akmercan tarafından verilmektedir. Akmercan Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmet sayesinde bu kentlerde yaşayan insanların yaşam kalitelerinin yukarıya çıktığını söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü doğalgaz, insanların ucuza ısınmasını sağladığı gibi mutfak ve banyo ihtiyaçlarında da kullanılmaktadır. Bunun dışında doğa için temiz bir enerji kaynağı olarak görülebilir.

Bilindiği gibi Hakkari ve Şırnak, ülkemizin en soğuk kentlerindendir. Buradaki soğukluk, insanların yoğun olarak kömür kullanmasına neden oluyordu. Bu durum ise hava kirliliği olarak yansımaktaydı. Fakat doğalgaz kullanımı ile bunun geride kaldığı söylenebilir.

Akmercan Hakkari-Şırnak Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Hakkarililer ve Şırnaklıların yaşamlarını kolaylaştıran bu hizmetin olabildiğince dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Çünkü bahse konu madde, aynı zamanda zehirlidir. Havaya karıştığında insanların sağlığını tehdit eder. Bundan dolayı insanlar, gaz kokusu aldıkları anda mutlaka aşağıdaki numaraları aramalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 0850 205 0 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz