Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Akmercan Tunceli Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Akmercan Tunceli Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Tunceli’deki yaşam şartları oldukça zorludur. Kentin gelişmişlik düzeyinin yüksek olmamasının da bunda payının yüksek olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bahse konu durum sebebiyle buraya Akmercan A.Ş. tarafından doğalgaz hizmeti verilmeye başlanmış ve insanların geçmişe göre daha rahat etmeleri sağlanmıştır.

Bilindiği gibi doğalgaz kullanımı, yaşam standartlarını yukarıya taşıyan çok önemli bir işlem olarak dikkat çekiyor. Bahse konu hizmet, insanların ucuza ısınması ve diğer ihtiyaçlarını gidermesini sağladığı gibi temiz olmasıyla da doğayı korumaktadır. Bu özelliklerinin Tunceliler için etkisinin oldukça olumlu olduğu söylemek yanlış olmaz.

Akmercan Doğa Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından insanların yaşadıkları sorunları çözme adına da hizmet verilmektedir. Özellikle acil hattı bu noktada insanların çok farklı tehlikelerden uzak durması adına çok önemli bir rolü yerine getirmektedir.

Akmercan Tunceli Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Akmercan Tunceli Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı, gaz kokusu duyulduğu anda Tunceliler tarafından aranmalıdır. Bahse konu durum, insanların can güvenlikleri için önemlidir. Çünkü doğalgaz hem yanıcı hem de zehirli bir maddedir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 0850 205 0 187
  • Telefon: 0 (428) 502 0001

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz