Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Akmercangaz Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Akmercangaz Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ülkemizin turizm bölgelerinden birisi olan ve farklı yapısıyla bilinen Adıyaman, bir süredir doğalgaz kullanmaktadır. Şehrin bu hizmeti alması, hem insanların yaşamlarını daha kolay hale getirmiştir, hem kent havasının daha temiz olması adına çok önemli bir rolü oynamıştır. Bundan dolayı Akmercangaz Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. için insanlara katkısının son derece fazla olduğu söylenebilir. Bunların haricinde ise şirket sadece Adıyaman kent merkezine değil, bazı ilçelere de hizmet veriyor. Bu ilçeler; Gölbaşı, Besni ve Kahta’dır.

Akmercangaz Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetin dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. İnsanların mutfak, banyo ve ısınmada kullandığı bu ucuz enerji kaynağı, aynı zamanda zehirlidir. Bundan dolayı hat dışına sızması durumunda direkt olarak Akmercangaz Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı aranmalıdır.

Akmercangaz Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Akmercangaz Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı, Adıyamanlıların hayati tehlikesinin engellenmesi adına önemli bir görevi yerine getiriyor. İnsanlar, evlerinde ya da işyerlerinden gaz kokusu aldıkları anda vanaları kapatarak acilen aşağıda bulunan numaraları aramalıdır.

  • Acil: 187
  • Tel: 0 850 205 0 187
  • Tel: 0 (416) 225 31 40

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz