Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Ağrı Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Ağrı Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ağrı, ülkemizin en uzak ve soğuk noktalarından birisi olarak bilinmektedir. Bu özellikleri sebebiyle insanların buradaki yaşam standartları çok yüksek olmayıp, ortalama seviyede denilebilir. Yakın zamanda buraya verilen doğalgaz hizmeti, bu standartların yükselmesi adına çok önemli bir rolü yerine getirmiştir. Bu hizmet sayesinde insanlar, geçmişe göre çok daha rahat bir yaşam sürmenin keyfini çıkarmaktadır.

Bilindiği gibi Ağrı’daki insanların ısınma noktasındaki ihtiyaçları çok fazladır. Bahse konu ihtiyaç için geçmişte kömür ve diğer fosil yakıtlar kullanılıyordu. Bunlar hem pahalı, hem de havanın ciddi şekilde kirlenmesine neden oluyordu. Fakat verilen doğalgaz hizmeti sayesinde durum tamamen değişmiş ve insanlar ucuz ve temiz enerji kaynağını kullanmaya başlamıştır.

Aksa Ağrı Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Ağrılıların yaşamlarını ciddi şekilde kolaylaştıran bahse konu hizmetin dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Çünkü bu hizmet sırasında meydana gelen doğalgaz kaçakları, insanların yaşamlarını tehdit etmektedir. Bundan dolayı Ağrılıların gaz kokusu aldıkları anda direkt olarak aşağıda bulunan numaraları araması gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz