Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Balıkesir kent merkezi ile Kepsut ve Edremit ilçelerine doğalgaz, Aksa tarafından verilmektedir. Bu şirketin kuruluşu oldukça eski olup, ülke genelinde çok sayıda ile hizmet vermektedir. Balıkesir’in kent merkezine ise burada yer alan şubesi ile hizmet vermektedir. Bandırma ilçesi için farklı bir şubesi olduğu unutulmamalıdır.

Şirket hizmet kalitesini arttırmak ve insanların beklentilerini daha iyi bir şekilde karşılamak için çalışmalarına devam etmektedir. Bilindiği gibi Balıkesir, ülkemizin havası en temiz noktalarından birisidir ve bundan dolayı doğalgaz kullanımı çok önemlidir. Bunun dışında sanayi kuruluşlarının üretime devam etmesi için de benzer şekilde özel bir önemi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Her ne kadar yaşam kalitesini yükseltse de doğalgaz kullanımının dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor. Olası kaçakların direkt olarak insanların yaşamlarını tehdit ettiği unutulmamalıdır. Bu tür durumlarda insanlar Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden ilgili ekiplere bilgi vermelidir.

Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, zamanında kullanıldığında insanların hayatlarını kurtaracaktır. Söz konusu hat üzerinden insanlar, gaz kaçaklarını ve diğer sorunları bildirebilir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 0 187
  • Faks: 0 266 244 12 52

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz