Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Batman Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Batman Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Batman, ülkemizdeki en fazla petrolün üretildiği yer olarak bilinmektedir. Bu kente bir süredir hizmet veren Aksa, kenti temiz enerji kaynaklarından olan doğalgazı kullanmasını sağlıyor. Aksa Batman Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler, insanların yaşamlarını direkt olarak etkilemekte ve geçmişe göre çok daha kolay olmasını sağlamaktadır. Bu yönü ile doğalgazın şehir için son derece önemli olduğu söylenebilir.

Ülkemizin en büyük enerji kentlerinden birisi olan Aksa, Batman’daki çalışmalarına devam ediyor. Şehirde doğalgaz olmayan yerlere bu hizmetin götürülmesi için altyapı çalışmaları yapılıyor. Bunun dışında ise insanların doğalgaz konusunda yaşadığı sorunları da çözmektedir. Bunun için Aksa Batman Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı hizmet veriyor.

Aksa Batman Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksa Batman Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların günün her saatinde arayabilecekleri önemli bir noktadır. Batmanlılar, gaz kokusu duydukları anda bu hattı aramalıdır. Böylece insanlar, gazın zehirleme ve yanıcı etkilerinden kurtulacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 4 187
  • Faks: 0488 221 14 04

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz