Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Çanakkale, havası ve doğası ile dikkat çeken güzel illerimizden birisidir. Burada kullanılan doğalgazın, bu güzellikleri koruma adına önemli bir rolü yerine getirdiği bilinmektedir. Bahse konu hizmet, Aksa tarafından verilmektedir. Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ülkemizin en büyük enerji şirketlerinden birisidir ve ülke genelinde çok sayıda il ve ilçe merkezine hizmet vermektedir.

Burada bulunan insanlar, doğalgaz sayesinde geçmişe göre çok daha kaliteli yaşam sürme imkanı yakalamıştır. Bahse konu hizmetler, insanların yaşam standartlarını yukarı taşımaktadır. Bu standartların zarar görmemesi adına şirket, Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden hizmet vermektedir.

Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz, insanların yaşamlarını direkt olarak olumlu etkileyen çok önemli bir hizmet olarak tanımlanabilir. Fakat bahse konu hizmetin insanlar tarafından dikkatli bir şekilde kullanılması çok önemlidir. Bu noktada yapılacak ufak bir hatanın yansımaları, tahmin edilenden çok daha fazla olacaktır. Bundan dolayı insanların gaz kokusu aldıkları anda, aşağıda belirtilen numaraları araması gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz