Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa, ülke çapında 25’ten fazla ile olduğu gibi Düzce ve civardaki diğer illere de hizmet vermektedir. Şirketin abone sayısı her geçen gün biraz daha artarken, insanların bu noktada yaşam kalitelerinin ciddi şekilde yükseldiği söylenebilir. Çünkü doğalgazın temel özelliği temiz bir yakıt olması ve ucuza kullanılabilmesidir.

Düzce il merkezi ve ilçelerine hizmet veren şirket, yaşanacak olan sorunlar için özel ekiplerini hazırda bekletmektedir. Çünkü her ne kadar doğalgazın büyük avantajları olsa da bu gazın mutlaka kapalı devrede kalması ve kontrolsüz bir şekilde havaya karışmaması gerekiyor. Havaya karışması durumunda insanların zehirlenmesine neden olabileceği gibi ciddi yangınlara ve patlamalara da neden olabilir. Bundan dolayı insanların aldıkları gaz kokusunu direkt olarak Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı ile bildirmeleri çok önemlidir.

Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım ihbar Hattı

Aksa tarafından Düzce merkez, Alaplı, Ereğli, Akçakoca, Gölkaya ve Yığılca ilçelerine hizmet verilmektedir. Burada yaşayan kişiler, aşağıda yer alan Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden gaz kaçaklarını ve diğer sorunları bildirebilir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 4 187
  • Faks: 0 380 514 11 66

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz