Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birisi olan Kazancı Holding’e bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. farklı kentlere hizmet vermektedir. Bunlar arasında Doğu Anadolu’nun en gelişmiş kentlerinden birisi olarak kabul edilen Elazığ da vardır. Burada yaşayan insanlar, bir süredir doğalgaz kullanmakta ve böylece yaşamlarının geçmişe göre daha kolay hale geldiği bilinmektedir. Bu kolaylığa rağmen, söz konusu hizmetin diğer yöntemlere göre hem daha temiz, hem de daha ucuz olması farklı bir avantaj olarak görülebilir.

Elazığlıların hayatını direkt olarak etkileyen bu önemli imkanın dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Özellikle kontrol dışında direkt olarak havaya karışması durumunda insanların zehirlenmesine neden olacağı bilinmelidir. Buradan hareketle insanlar, gaz kokusu aldıklarında ekiplere haber vermelidir.

Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım İhbar hattı

Aksa tarafından verilen hizmetler arasında yukarıda bahsedilen tehlikeli durum da vardır. Gaz kokusu alan Elazığlılar, aşağıda bulunan numaraları 7/24 arayabilir. Böylece ilgili ekipler gerekli müdahaleyi yapacak ve insanların güvenliklerini sağlayacaktır.

  • Acil: 187
  • Tel: 444 4 187
  • Faks: 0 424 247 82 87

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz