Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Giresun Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Giresun Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Karadeniz Bölgesinde yer alan Giresun, Aksa tarafından verilen hizmet sayesinde bir süredir doğalgaz kullanmaktadır. Aksa Giresun Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler sayesinde insanların yaşamlarının geçmişe göre nispeten daha güzel ve kolay olduğu söylenebilir. Çünkü doğalgaz hem temiz, hem de ucuz bir yakıttır ve ısınmadan diğer ihtiyaçlara kadar farklı alanlarda kullanılabilir.

Giresun, temiz havası ve doğası ile bilinen kentlerden birisidir. Bundan dolayı kullanılan gazın bu noktada olumlu etkisi olduğu söylenebilir. Geçmişte kullanılan fosil yakıtların aksine, günümüzde kullanılan gazın, doğaya zararı yok denecek kadar azdır.

Bu kadar olumlu yönleri olmasına rağmen, doğalgazın kontrolsüz bir şekilde havaya karışması, insan sağlığı açısından çok risklidir. Aksa Giresun Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı bu tür durumlar için kurulmuştur ve aktif olarak 7/24 hizmet etmektedir.

Aksa Giresun Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksa Giresun Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, yaşadıkları sorunları ve gaz kaçaklarını direkt olarak ilgili ekiplere bildirebilir. Söz konusu numaralar, gaz kokusu alındıktan hemen sonra aranmalıdır.

  • Acil: 187
  • Tel: 444 4 187
  • Faks: 0454 215 25 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz