Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Ordu Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Ordu Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ordu, sahip olduğu doğal güzelliklerle dikkat çeken kentlerden birisidir. Söz konusu kent, bir süredir doğalgaz kullanmakta ve bu sayede doğasını da direkt olarak korumaktadır. Buraya hizmeti, ülkenin en büyük şirketlerinden birisi olan Aksa vermektedir. Aksa Ordu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından sadece kent merkezine değil, Fatsa ve Ünye gibi ilçelere de hizmet verilmektedir. Ayrıca diğer ilçeler ve henüz doğalgazı ulaştırılamadığı bölgeler için de benzer çalışmalar yapılmaktadır.

Doğalgaz, insanların farklı alanlarda kullandığı çok önemli bir imkan olarak tanımlanabilir. Söz konusu imkan neticesinde insanlar, mutfak ve ısınma noktasında daha ucuza hizmet almaktadır. Bu yönüyle doğalgazın çok büyük bir imkan olduğu söylenebilir.

Aksa Ordu Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı, insanların bu alanda yaşadıkları sorunların bildirilmesi amacıyla kurulmuştur. İnsanlar, aşağıdaki numaralardan yardım alabilir.

Aksa Ordu Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksa Ordu Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, 7/24 olarak hizmet vermektedir. İnsanların bu alanda yaşadıkları sorunlar, ciddi derecede tehlikeli olabilir. Bundan dolayı gaz kokusu duyulduğu anda bu hatlar aranmalıdır.

  • Acil: 187
  • Tel: 444 4 187
  • Faks: 0452 233 20 09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz