Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Ordu Giresun Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Ordu Giresun Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ordu ile Giresun, birbirine sınırı olan iki önemli kenttir. Coğrafi yapıları gereği kentler arasındaki ilişkilerin geliştiği bilinmektedir. Bundan dolayı da kentlere verilen hizmetler, genellikle aynı dönemde ve aynı şirketler tarafından veriliyor. Bu durum, doğalgaz hizmetlerinde de görülmektedir. Her iki kente de ülkemizin en büyük enerji şirketlerinden Aksa hizmet vermektedir. Verilen bu hizmet sayesinde her iki kentte de yaşayan insanların hayat kalitesinin ve standardının arttığının söylenmesi kesinlikle yanlış olmayacaktır.

Aksa Ordu Giresun Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı ile insanların bu hizmet ile yaşadıkları sorunların daha hızlı bir şekilde çözülmesi hedeflenmektedir. Fakat bunun dışında asıl hedefin, gaz kaçakları ile mücadele olduğu söylenebilir. Bilindiği gibi doğalgaz zehirlidir ve kaçak durumu, bundan dolayı direkt olarak insanların yaşamlarını tehdit etmektedir.

Aksa Ordu Giresun Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksa Ordu Giresun Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, 7/24 hizmet vermektedir. İnsanlar, gaz kokusu aldıktan hemen sonra bu hattı aramalıdır. Asla kendileri müdahale etmemeli ve vanaları kapatıp, ekipleri beklemelidir.

  • Acil: 187
  • Tel: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz