Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Rize Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Rize Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Karadeniz’in en güzel kentlerinden olan Rize, dağınık kent yapısıyla dikkat çekiyor. Buna rağmen kent merkezinin tamamının doğalgaz kullandığı bilinmektedir. Ülkemizin çok farklı kentlerine de hizmet veren Aksa, buraya da hizmet vermekte ve insanların yaşam standartlarının yukarı çıkmasına yardım etmektedir.

Bilindiği gibi Rize denildiği zaman aklımıza ilk olarak doğası gelmektedir. Buranın doğasının korunması adına, halkın doğalgaz kullanması çok büyük bir yarar sağlamaktadır. Çünkü fosil atıklar yerine bu temiz enerji kaynağının kullanılması, direkt olarak havanın daha temiz bir şekilde kalması demektir. Bunların haricinde şirket, hizmet kalitesinin daha yukarılara çıkması adına, faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. İnsanların yaşayacakları doğalgaz kaçakları ve benzer sorunlar için özel önlemler alındığının da bilinmesi gerekiyor.

Aksa Rize Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksa Rize Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler arasında, insan hayatını direkt olarak etkileyen hususlar da vardır. Bilindiği gibi bu gaz, hem zehirleme hem de yanma özelliğine sahiptir. Bundan dolayı Rizelilerin gaz kokusu duydukları anda ihbar hattını araması çok önemlidir.

  • Acil: 187
  • Tel: 444 4 187
  • Faks: 0464 214 16 04

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz