Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Siirt Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Siirt Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Yüzölçümü bakımından ülkemizin en küçük illerinden birisi olan Siirt, bir süredir doğalgaz hizmeti almaktadır. Aksa tarafından verilen hizmet sayesinde kent merkezi ve bazı ilçeler, bu önemli hizmetten yararlanma fırsatı yakalamış durumdadır. Bu hizmet ile Siirtlilerin yaşamlarının geçmişe göre önemli ölçüde kolaylaştığı bilinmektedir. Bunun haricinde kullanılan doğalgazın temiz yakıt olması sebebiyle Siirt’in doğasının korunduğu da söylenebilir. Bütün bunlar, hem kenti, hem de kentte yaşayan insanlar için çok büyük avantajlardır.

Doğalgaz kullanımı kentte her geçen gün artarken, Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından yeni abonelerden bazı şartları yerine getirmeleri istenmektedir. Bu şartları, kullanıcıların kendi güvenlikleri için çok önemlidir. Bunların dışında, yaşanacak olası sorunlar için Aksa Siirt Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı da hizmet vermektedir.

Aksa Siirt Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksa Siirt Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların yaşadıkları sorunların daha büyük hale gelmemesi adına 7/24 faaliyet göstermektedir. Bu hat ile insanlar, doğalgaz kaçaklarını ilgili ekiplere hızlı bir şekilde bildirmektedir. Bu bildirim için aşağıdaki numaralar kullanılmalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz