Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Trabzon Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Trabzon Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Trabzon, Karadeniz Bölgesinin en büyük ve en güzel kentlerinden birisidir. Gelişmişlik açısından da bölgenin diğer kentlerinden nispeten daha önde olduğu söylenebilir. Bu nedenden dolayı kent merkezinin tamamı, uzun zamandır doğalgaz gibi çok önemli bir imkandan yararlanma fırsatına sahiptir. Temiz ve ucuz yakıt denildiği zaman insanların aklına direkt olarak gelen bu gaz, evlerdeki ısınma, banyo ve mutfak gibi ihtiyaçları etkili bir şekilde karşılar. Üstelik bu işlem sayesinde doğayı da korur. Çünkü fosil atıklarda olduğu gibi doğayı zehirleme durumu burada söz konusu değildir.

Doğalgaz hizmetini kente, ülkemizin en büyük enerji kuruluşlarından birisi olan Aksa vermektedir. Aksa Trabzon Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler, insanların daha iyi şartlarda yaşaması adına önemlidir. Ayrıca şirket tarafından doğalgaz ile ilgili yaşanan sorunları çözmek için özel hat üzerinden hizmet verdiği de bilinmektedir.

Aksa Trabzon Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

İnsanların yaşamlarını kolay bir hale getiren doğalgaz, havaya direkt olarak karıştığında Trabzonluların hızlı bir şekilde ilgili hatları arası gerekiyor. Aksa Trabzon Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı sayesinde insanların hayati tehlikelerden korunduğu söylenebilir.

  • Acil: 187
  • Tel: 444 4 187
  • Faks: 0462 224 0 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz