Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksa Van Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksa Van Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ülkemizin doğal güzelliklerinden birisi olan Van Gölü, kentin en önemli simgelerinden birisidir. Söz konusu doğal güzellik ve şehrin havasının korunması, kullanılan doğalgaz tarafından da olumlu etkilenmektedir. Bilindiği gibi Van’da geçmişte kullanılan kömür ve diğer yakıtlar, doğayı ve havayı kirletiyordu. Bu durum ise kenti her alanda olumsuz etkiliyor ve insanların yaşamlarını nispeten zorlaştırıyordur. Fakat Aksa tarafından verilen hizmetler sayesinde söz konusu durum değişmiş ve artık insanlar, daha temiz bir yakıtı kullanmaya başlamıştır.

Doğalgazın sağladığı avantajlar çok fazladır, fakat bu özel yakıtı belli kurallara dikkat ederek kullanmak gerekmektedir. Bu kuralların başında, olası kaçak durumunda neler yapılacağı geliyor. Bu noktada insanların Aksa Van Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden yardım alacaklarını bilmesi çok önemlidir.

Aksa Van Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksa Van Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların 7/24 arayabilecekleri numaralardan oluşmaktadır. Aşağıda yer alan numaralar, gaz kokusu alındığı anda, saat fark etmeksizin aranmalıdır. Bu numaralar şu şekildedir:

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 4 187 
  • Faks: 0432 216 20 26

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz