Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksaray Enerya Aksaray Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Aksaray Enerya Aksaray Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Türkiye genelinde farklı kentlere doğalgaz sağlayan Enerya, uzun bir süredir Aksaray il sınırları içinde de hizmet vermektedir. Aksaraylıların bu hizmete olan ihtiyaçlarına cevap veren şirket, en uzak noktalara kadar hizmet götürmektedir. Doğalgaz sayesinde Aksaraylılar hem daha ucuz, hem de daha temiz enerji kullanma imkanı yakalamaktadır. Bundan dolayı Enerya için insanların yaşam kalitelerini direkt olarak arttırmaktadır denilebilir.

Doğalgazın kullanımı insanların farklı kolaylıklar sağlaması anlamına gelmektedir. Fakat bu gazın aynı zamanda tehlikeli olmasından dolayı kullanımı noktasında bazı prosedürlere uyulması gerekiyor. Bahse konu prosedürler tam olarak sağlanmadan şirket hizmet vermektedir. Bunun haricinde yaşanan kaçak ve arıza durumlarında hızlı bir şekilde Aksaray Enerya Aksaray Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı aranmalıdır.

Aksaray Enerya Aksaray Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Aksaray Enerya Aksaray Gaz Dağıtım ihbar hattı, sanılandan çok daha önemlidir. Çünkü Aksaraylıların yaşayacağı bir kaçak durumu, zehirlenmeye ya da yangına neden olabilir. Bunlar ise direkt insan yaşamını tehdit etmektedir. Bundan dolayı gaz kokusu alındığı anda aşağıdaki numaralar aranmalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 8 429
  • Telefon: 0 382 213 96 60

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz