Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksaray Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Aksaray Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

İnsanların günlük yaşam içinde ihtiyaç duyduğu en önemli enerji çeşidinin elektrik olduğu, herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Söz konusu enerjinin olmaması, yaşam kalitesinin ciddi şekilde azalmasına neden olur. Bundan dolayı da insanlar dağıtım şirketlerinin kaliteli bir şekilde bu işi yapmasını ister. Bu durum, Aksaray’da da böyledir. Medaş Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler sayesinde insanlar, bu noktadaki ihtiyaçlarını giderir.

Geçmişte elektrik dağıtımı devlet tarafından yapılırdı. Fakat yakın zamanda özelleştirmeler devreye girdi ve insanlara hizmeti bu şirketler vermeye başladı. İç Anadolu Bölgesinde yer alan 6 kente hizmet veren Medaş, yaşanan sorunları hızlı bir şekilde çözmek için farklı seçenekleri kullanmaktadır. Aksaray Medaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası sayesinde insanlar, yaşadıkları sorunları bildirmekte ve şirket de gereken müdahaleyi yapmaktadır.

Aksaray Medaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Aksaray Medaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden insanlar, yaşamış oldukları her türlü sorunu bildirme imkanına sahiptir. Bu sorunlar genellikle elektrik kesintileri olmaktadır, fakat arada farklı sorunlar da buradan bildirilmektedir. Bu hat şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: +90 850 251 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz