Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aksaray Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Aksaray Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Aksaray, Anadolu’nun ortalama seviye kentlerinden birisidir. Söz konusu kent, elektrik tüketimi orta seviyelerde olan yerleşim merkezlerinden birisidir. Buraya, Medaş tarafından elektrik dağıtım hizmeti verilmekte ve insanlar söz konusu hizmet sayesinde elektrik kullanma imkanı yakalamaktadır. Şirket tarafından verilen hizmeti, Aksaraylılar faturalarla ödemektedir. Hizmetin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için mutlaka faturaların düzenli olarak yatırılması gerekiyor.

Medaş, Aksaraylıların faturalarını internet üzerinden de yatırabileceğini bildirmiştir. Bunun için öncelikle http://www.meramedas.com.tr/?wapp=faturasorgulama_tr adresine gidilmesi gerekiyor. Bu adrese girdikten sonra ise faturaların üzerinde yer alan tesisat numarasının sayfadaki ilgili bölüme girilmesi gerekmektedir. Bu aşamada, kişilerin ne kadar borcu olduğu görülecektir. Bu işlem fatura sorgulama olarak bilinmektedir.

Aksaraylılar, faturalarını sorguladıktan sonra diğer aşamaya geçebilir. Kredi ya da banka hesap kartı kullanılarak elektrik faturası anında ödenebilir. İnsanlar, söz konusu ödeme için girecekleri bilgileri farklı birileri ile kesinlikle paylaşmamalıdır. Bu, kişisel güvenlik adına son derece önemlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz