Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Alo Kurbanım Kaçtı İhbar Hattı

Alo Kurbanım Kaçtı İhbar Hattı

Kurban bayramının gelmesi ile birlikte bilindik görüntüler ortaya çıkacaktır. Kurban kesimince yapılan acemilikler kaynaklı kurbanın kaçması. doğal olarak korkmuş ve panikleyen hayvan insanlardan var gücü ile kaçmaya başlayacaktır.

Tosun ve Koyun yada keçi fark etmeden bir çok hayvan kesim alanına götürülürken kaçar ve yakalanması oldukça zordur hatta çok uzun soluklu bir kaçış dahi ortaya çıkar saatlerde hatta günlerce yakalanmayan kurbanlıklar bulunmaktadır.

Sizinde kurbanınız kaçtı ise aramanız gereken yer belediye olacaktır hemen hemen bütün belediyeler kurban yakala timi kurmuş bulunmaktadır. Bunun için aramanız gereken numara 153 Zabıta yada 110 İtfaiyeyi aramanız halinde boğa yakalama timi size yardımcı olacaktır.

Kurban kesimini işin ehli ile halletmeniz sizin yaralanma sakatlanma gibi sorunların önüne geçecektir kaçma gibi durumlarda ortadan kalkmış olur.

Boğa İhbar Hattı Ankara İstanbul İzmir Bursa Diyarbakır Adana Antalya Kocaeli Konya Eskişehir Sakarya Samsun ve diğer tüm iller İlçeler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz