Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Amasya Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Amasya Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolu’nun şirin kentlerinden birisi olan Amasya’nın elektrik ihtiyacı bölgede yer alan farklı baraj ve santraller üzerinden giderilmektedir. Bahse konu santrallerin üretmiş olduğu elektrik, dağıtım hatları ile kente gelmekte ve kentin dört bir yanına bunlar ulaşmaktadır. Söz konusu hatların işletmesini bir devlet kurumu olan TEK yaparken, yakın zamanda gerçekleşen özelleştirme sonrasında bu hizmet özel sektör tarafından verilmeye başlandı. Yedaş, bölgedeki diğer kentlerle birlikte Amasya’nın dağıtımı yapan şirkettir.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetin kalitesinin daha yüksek seviyelere çıkması için farklı çalışmalar yapılmaktadır. Söz konusu çalışmalardan birisi altyapının yenilenmesi iken diğeri ise yaşanan kesintilerin hızlı bir şekilde giderilmesidir. İnsanlar, bunun için Yedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden şirkete ulaşabilir.

Amasya Yedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Amasya Yedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, şirkete çok kısa bir süre içinde zorlanmadan ulaşabilir. Buradan her türlü bildirim yapılabileceği gibi farklı konularda bilgi dahi alabilir. Amasyalıların kullandığı bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Telefon: (0358) 218 68 90
  • Telefon: 0362 311 44 00
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz