Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ankara Başkent Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ankara Başkent Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ülkemizin en kalabalık ikinci kenti olan Ankara, uzun bir süredir doğalgaz kullanmaktadır. Geçmişte kullanılan fosil yakıtların aksine son derece temiz olan doğalgaz, kentin havasının temizlenmesini sağlamış ve bu yönüyle insanların sağlıklarını da olumlu etkilemiştir. Ankara Başkent Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler, insanların bu alanda yaşadıkları sorunların kısa sürede giderilmesi adına son derece önemlidir.

Ankaralıların doğalgaz kullanımı her geçen gün artarken, bu konuda zaman zaman farklı sorunlar da yaşanmaktadır. Bahse konu sorunların bir kısmını gaz kaçakları oluşturmaktadır. Böyle durumlarda ekiplerin olaya acil müdahale etmesi için Ankara Başkent Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı hizmet vermektedir.

Ankara Başkent Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Ankara Başkent Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı, insanların istedikleri zaman ulaşabilmesi için 7/24 hizmet vermektedir. Söz konusu hat, gaz kaçağı ilk duyulduğu anda aranmalıdır. Böylece insanların farklı sorunlarla karşılaşmasının engellenmesi söz konusu olacaktır. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Acil: 187
  • Çağrı Merkezi: 0850 222 6 429

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz