Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ankara Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ankara Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin başkenti olan Ankara’da milyonlarca insan yaşadığı gibi çok sayıda sanayi kuruluşu da bulunmaktadır. Buna bağlı olarak kentin elektrik ihtiyacının çok fazla olduğu söylenebilir. Yakın zamanda yapılan özelleştirme neticesinde bu hizmet, Ankara Başkent Elektrik Dağıtım tarafından yapılmaktadır. Milyonlarca insanın bu alandaki ihtiyacına cevap veren şirketin, müşteri kitlesi ve hizmet alanı her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Elektrik, insanların hayatının kalitesini yukarıya çıkaran önemli bir enerji türüdür. Söz konusu enerjinin kesintisiz olarak verilmesi bundan dolayı çok önemlidir. Hatlara ait altyapı ne kadar iyi olursa olsun, bazen farklı nedenlerden dolayı arızalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlar için şirket, ekiplerini hazır bekletmektedir. Ankara Başkent Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden gelen ihbarlar dikkate alınarak sorunlar giderilmektedir.

Ankara Başkent Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Başkent Ankara, yüzölçümü olarak oldukça büyüktür. Bundan dolayı şirket tarafından farklı ilçe merkezlerinde ekipler hazır olarak bekletilir. Gelen ihbarın konumuna göre buradan harekete geçilir. Ankara Başkent Elektrik Dağıtım ihbar hattı ise şu şekildedir:

  • Telefon: (0312) 573 50 00
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz