Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ankara Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ankara Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ankara, milyonlarca insanın yaşadığı önemli bir merkezdir ve her geçen gün biraz daha büyümektedir. Buradaki insanların elektrik ihtiyaçları Başkent EDAŞ tarafından karşılanmaktadır. Şirket bu hizmeti verdiği gibi insanlara fatura ödeme noktasında da kolaylık sağlamaktadır. Enerjisa’ya bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren şirket, internet ve telefonla fatura tahsilatı yapmaktadır.

Başkent EDAŞ müşterisi iseniz, faturalarınızı https://online.enerjisa.com.tr/ bu adres üzerinden yatırabilirsiniz. Söz konusu adrese girdikten sonra izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Daha önce üyelik almamışsanız, öncelikle sayfanın alt kısmında bulunan “Üye olmak istiyorum” butonuna basarak, üyelik alın.
  • Üyelik için açılan formdaki, bilgilerinizi eksiksiz ve tam olarak girin.
  • Üyelik aldıktan sonra sistem T.C. kimlik numaranızla giriş yapın.
  • Fatura ile ilgili istenen bilgileri ilgili yerlere yazın.
  • Kredi kartınız ya da banka hesap kartınızla ödeme yapın.

Yukarıdaki adımları izlediğinizde, ödeme işlemini dakikalar için tamamlamış olacaksınız. Bunun dışında 444 4 372 numaralı hat üzerinden de aynı işlemi yapabilirsiniz.

Fatura sorgulama, ödemeden hemen önce fatura tutarının öğrenilmesidir. Bundan dolayı ödeme yapıyor gibi işleme devam ederek, fatura tutarınızı öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz