Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ankara Polatlı Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ankara Polatlı Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ankara sınırları içinde hizmet veren insanların doğalgaz ihtiyaçlarını karşılayan Polgaz (Polatlı Doğalgaz Dağıtım A.Ş.) 2005 yılından itibaren hizmet vermektedir. Firmanın genel merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde olmasına karşın, hizmet merkezi Polatlı ve Beypazarı ilçeleridir. Bu bölgeler, kent merkezine göre daha sonradan doğalgaz kullanmaya başlamıştır.

Polatlı’da bulunan insanların ısınma ve mutfak ihtiyaçlarını hem temiz, hem de ucuz bir şekilde karşılayan Polgaz, hizmet kalitesinin yükseltmekte ve insanların yaşadıkları sorunları daha hızlı bir şekilde çözmek için sürekli çalışmaktadır. Doğalgazın havaya karışması son derece tehlikeli olmasından dolayı şirket Ankara Polatlı Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden etkili bir şekilde hizmet vermektedir. Gaz kokusunu duyan kişiler bu hattı arayarak bildirimde bulunabilir.

Ankara Polatlı Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Bilindiği gibi doğalgaz, yapısı itibariyle çok tehlikeli bir maddedir. Bundan dolayı kaçak durumunda insanların bütün vanaları hızlı bir şekilde kapatması ve aşağıdaki iletişim numaralarından gerekli ihbarı yapması gerekiyor. Ankara Polatlı Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, şu numaralardan oluşmaktadır:

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 0 312 622 80 90 / 0 312 622 14 00 / 0 312 623 39 55
  • Faks: 0 312 623 56 80
  • Mail: info@polgaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz