Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Antalya Akdeniz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Antalya Akdeniz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik, insanların yaşam kalitesini ciddi şekilde arttıran aletlerin çalışmasını sağlar. Günümüzde insanların yaşamlarını sürdürdüğü pek çok alanda elektrik vardır. Bundan dolayı, çoğunluklar insanlar elektrik tarafından sağlanan faydaların farkında olmaz. Fakat elektrik kesintileri meydana geldiğinde durum değişir. Ülkemizin en önemli turizm kentlerinden birisi olan Antalya için ise durum çok daha önemlidir.

Antalya’nın elektrik ihtiyacı, Akdeniz Elektrik Dağıtım tarafından karşılanmaktadır. Bölgenin geneline dağım yapan şirket, bu alanda meydana gelen farklı sorunları, hızlı bir şekilde çözmek için farklı iletişim kanallarından hizmet vermektedir.

Antalya Akdeniz Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Antalya kent merkezinde ya da şehir dışındaki farklı noktalarda meydana gelen arızalar, insanların elektrik kesintileri yaşamasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda Antalya Akdeniz Elektrik Dağıtım ihbar hattı kullanılarak arızaların bildirilmesi gerekiyor. İhbar hattına yapılan çağrıların ardından çalışmalar başlamakta ve arızalar hızlı bir şekilde giderilerek, insanların tekrar elektrik kullanmaya başlaması sağlamaktadır. Söz konusu hatta ait iletişim numaraları şu şekildedir:

Telefon: 0 242 339 55 55
Faks: 0 242 339 55 82
E-posta: kurumsaliletisim@akdenizedas.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz