Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Antalya Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Antalya Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Antalya’da yaşıyor ve elektrik hizmetinin CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. üzerinden alıyorsanız, ödemelerinizi şirketin sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Fatura ödeme noktalarının önemli bir kısmının küçükte olsa komisyon aldığı dikkate alındığında bu yöntemin size daha ucuza geleceği söylenebilir. Ayrıca ödeme için dışarıya çıkmanıza da gerek yoktur. İstediğiniz yerden çok basit bir şekilde, birkaç adımda ödeme yapabilirsiniz.

Fatura ödemek için farklı yollar olmasına rağmen, fatura sorgulama için yeterince alternatifinizin olmadığı söylenebilir. Şirketin sitesi üzerinden ödeme yapar gibi işleme devam ettiğinizde, ödenmeyen faturalarınızı sorgulayabilir ve toplam borcunuzu rahatlıkla görebilirsiniz.

Ödeme yapmak için https://online.ckakdeniz.com.tr/Odeme adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Burada, sizden istenen bilgileri yerine yazdığınızda, mevcut borçlarınızı göreceksiniz. Bir sonraki adımda ise kredi ya da banka hesap kartı kullanarak borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Burada işlem yaparken, güvenli bir internet ağı ve cihaz kullanmak çok önemlidir. Bu hususlara dikkat etmezseniz, hesap bilgilerinizin farklı kişilerin eline geçmesi söz konusu olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz