Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aras Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Aras Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Doğu Anadolu Bölgesindeki kentlerin elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veren Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. insanların faturalarını daha rahat ödemeleri için farklı alternatifler sunmaktadır. Öncelikle şirket tarafından verilen bu hizmetin temelinde, güvenlik bulunmaktadır. Bunun için kullanılan internet ağının ve cihazın güvenilir olması çok önemlidir.

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından hizmet verilen illerin birindeyseniz, fatura ödeme ya da sorgulama için şirketin resmi web sitesine girmeniz gerekiyor. Buradan sağ üst köşede yer alan Online İşlemler bölümüne geçiş yapmalısınız. https://www.arasepas.com/online adresinden direkt olarak bu bölüme gidebilirsiniz. İlgili bölümleri doldurarak fatura ödemesi yapabilirsiniz.

Eğer Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. üzerinden fatura sorgulaması yapmak istiyorsanız, bu defa izlemeniz gereken yol biraz daha farklıdır. Öncelikle https://www.arasepas.com/faturasorgulama adresine giriş yapmanız ve daha sonra ilgili bölüme “Tesisat Numarası” girmeniz gerekiyor. Ayrıca doğrulama kodunu da yine ilgili bölüme girmeli ve sonunda “Gönder” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece mevcut faturalarınızı sorgulamış olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz