Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Doğu Karadeniz Bölgesinin en özel kentlerinden birisi olan Artvin, arazi yapısının dağlık olmasıyla bilinmektedir. Buradaki elektrik dağıtım hattı yıllar önce kurulmuş olmasına rağmen zaman içinde bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunlar, Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından giderilmekte ve insanların bu önemli hizmeti kesintisiz bir şekilde alması sağlanmaktadır.

Çoruh Elektrik Dağıtım, yapılan özelleştirme ile birlikte 2010 yılı sonrasında bölgede hizmet vermeye başladı. İnsanların ihtiyaçlarını daha etkili bir şekilde karşılaması için arızaların olabildiğince hızlı bir şekilde giderilmesine çalışılmaktadır. Bu noktada insanların Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden arıza bildirimi yapmaları mümkündür. Bu bildirimler sayesinde şirket, sorunun olduğu bölgeye hızlı bir şekilde intikal etmekte ve ilgili ekipler sorunları çözmektedir.

Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım tarafından verilen hizmetlerde ihbar hattı önemli bir yeri tutmaktadır. İnsanlar sadece kesinti değil, benzer sorunların çözümleri için de burayı etkili olarak kullanılabilir. Artvin Çoruh Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu şekildir:

  • Tel: +90 466 215 51 00
  • Faks: +90 466 215 50 51
  • E-posta: bilgi@coruhaksa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz