Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Artvin Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Artvin Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Karadeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden birisi olan ve doğası ile dikkat çeken Artvin’e Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından hizmet verilmektedir. Bilindiği gibi söz konusu şirket, Kazancı Holding bünyesinde yer almakta olup, buna bağlı olarak kaliteli hizmet vermektedir. Şirket tarafından Artvinlilerin fatura ödemelerini daha rahat bir şekilde yapması için farklı ödeme yöntemleri geliştirilmiştir.

Elektrik fatura ödeme ve sorgulama için banka şubelerinde sıra beklemek istemiyorsanız, şirketin web sitesi üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk adım, https://www.coruhedas.com.tr/OnlineIslemler/FaturaSorgula adresine giriş yapılmasıdır. Söz konusu adrese girdikten sonra ise sistem tarafından istenen bilgilerin ilgili bölümlere yazılması yeterli olacaktır. İstenen bilgi, faturaların üzerinde yer alan “Tesisat No” olarak bilinen rakamlardır.

Yukarıda bahsedilen işlem fatura sorgulama olup, bu aşamadan sonra ödeme yapmak için mutlaka kredi kartı ya da banka hesap kartının kullanılması gerekiyor. Ayrıca ödeme için sisteme girilen bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşılmaması, güvenlik adına son derece önemlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz