Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Türkiye’deki elektrik dağıtımı geçmişte devlet tarafından yapılmaktaydı. Özel şirketler, 2000’lü yıllardan sonra kurulmaya başlanmış olup, bunların ilki Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım şirketidir. Aydem Elektrik Dağıtım şirketi, Ege Bölgesinde yer alan Aydın, Muğla ve Denizli kentlerine hizmet vermektedir. Bu hizmeti, 2008’den itibaren veren şirketin abone sayısı ise 1,8 milyondur. Abone sayısı dikkate alındığında şirketin ortalama olarak 3 milyon insana hizmet verdiği söylenebilir.

ADM Elektrik Dağıtım şirketinin hizmet alanı 33.000 km2 olup, bu alanın her geçen gün biraz daha büyüdüğü bilinmektedir. Şirket, hizmet kalitesini daha da arttırmak için elektrik altyapısını güçlendirmekte ve kesintileri en az düzeye indirmektedir. Buna bağlı olarak Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu kullanılarak insanlar, yaşadıkları sorunları şirkete bildirebilir.

Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım ihbar hattı kullanılarak yaşanan arızalar şirkete bildirilmelidir. Böylece sorunların çok daha hızlı bir şekilde çözüleceği söylenebilir. Söz konusu ihbar hattına ait numaralar ve diğer iletişim kanalları şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 0850 800 0 186
  • Telefon: 0258 296 70 00
  • Faks: 0258 296 72 30
  • Mail: bilgi@admelektrik.com.tr
  • Kep: admedas@hs02.kep.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz