Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Aydın Aydem (adm) Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Aydın Aydem (adm) Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ege Bölgesinin en önemli kentlerinden birisi olan Aydın, elektrik tüketimi fazla olan iller arasında gösterilebilir. Konumu itibariyle turizm, tarım ve sanayi burada oldukça gelişmiştir. Bütün bunlar ise kentteki tüketimi arttırıcı etki yapmaktadır. Kente 2008 yılından itibaren elektriği, Aydın Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım şirketi getirmektedir. Daha önce devlet tarafından verilen bu hizmet, uzun bir süredir söz konusu şirket tarafından üstlenilmektedir.

Yaz ayları oldukça sıcak olan kentte, insanların önemli bir kısmı klima kullanır. Bu da tüketimi arttırır. Farklı nedenlerden dolayı yaşanan elektrik kesintilerinin özellikle yaz aylarında bundan dolayı insanları, zor duruma düşürdüğü söylenebilir. Böyle durumlarda arızalarının hızlı bir şekilde giderilmesi için insanların Aydın Aydem (adm) Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden arıza bildirimi yapması gerekiyor.

Aydın Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Aydın il sınırları içerisinde meydana gelen arızalar, şirketin Aydın’daki ihbar hattı üzerinden bildirilmelidir. Böylece ilgili ekiplerin müdahalesi çok hızlı olacak ve sorunlar kısa sürede çözülecektir. Aydın Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu şekildedir:

  • Tel: 0256 231 12 21
  • Faks: 0256 231 03 71

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz